KHT301-18 Кухонна мийка нижнього та верхнього монтажу серії Standart PRO

MODEL#:KHT301-18
  • 15892 грн.

Зручна конфігурація з подвійним способом кріплення дозволяє встановлювати її як нижнім так і верхнім способом монтажу, що робить її сумісною з будь-яким типом кухонної стільниці. Мийка виготовлена ​​вручну з високоякісної нержавіючої сталі марки T304, має пологе дно та спеціальні канавки, що забезпечують чудовий дренаж.Покращена дренажна система: дренажні канавки служать для того, щоб у раковині не було стоячої водиНадглибока чаша забезпечує більше місця для укладання посуду та миття великих пре..
 

ВОПРОСЫ О KHT301-18 ?

Свяжитесь с нами для получения более подробной информации. Наши специалисты по продуктам здесь чтобы помочь.
0-800-50-88-55

Зручна конфігурація з подвійним способом кріплення дозволяє встановлювати її як нижнім так і верхнім способом монтажу, що робить її сумісною з будь-яким типом кухонної стільниці. Мийка виготовлена ​​вручну з високоякісної нержавіючої сталі марки T304, має пологе дно та спеціальні канавки, що забезпечують чудовий дренаж.


Покращена дренажна система: дренажні канавки служать для того, щоб у раковині не було стоячої води

Надглибока чаша забезпечує більше місця для укладання посуду та миття великих предметів, таких як каструлі та листи.

Надзвичайно міцні (4 мм) бортики зі скошеним краєм впритул прилягають до поверхні стільниці, що дозволяє легко видаляти воду і змітати крихти зі стільниці прямо в раковину.

Міцне корозійно-стійке миття виконане з високоякісної нержавіючої сталі марки Т-304 товщиною 1,5 мм.

Максимальна шумоізоляція: товсті прокладки покривають усі сторони раковини, щоб зменшити небажаний шум від води та вібрацію від подрібнювача відходів.

Кути малого радіусу полегшують чищення та догляд за мийкою

Дизайн дозволяє використовувати обидва типи монтажу (верхній або нижній), що робить модель сумісною з будь-яким матеріалом кухонної стільниці.

Оздоблення високої якості не потьмяніє від щоденного використання.

Передбачено 1 отвір для встановлення крана

В комплект входить декоративна кришка для зливного отвору DECORATIVE DRAIN COVER (CapPro) для створення бездоганного вигляду та санітарного стану на кухні, а також донні ґрати з полірованої нержавіючої сталі, донний фільтр та кухонний рушник